Jump to content

щора за багажник на авант


martin76

Recommended Posts

Колеги, щора за багажник от Б6 авант, става ли на Б7 авант. Питам защото при Б5, щората, на модела преди фейслифта не ставаше, на това от 99-2001ва(фейслифт) и конкретно в захващането. От личен опит го знам. Та сега ми предстои да купя от Б6 и за моята Б7, да не правя излишни куриерски разходи. Търся мнение от хора, които са поставяли, а не като лично мнениеот рода на "аз мисля...", защото и за Б5цата така се меташе масово ...ама не ставаше!😉 Ще съм благодарен ако някой даде серииния номер на тази от Б7цата

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм слагал колега, но след справка с гугъл излизат тези номера - 8E9863553 и 8E9863553A, които ги дават, че се слагат от 2001г до 2008г, което може би означава, че са същите и при двата модела.. но това само на теория 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси колега, само буквичката А ме притеснява, защото имаше разлика при Б5цата. това са ноерата на щорите които се монтират на Б6 и Б7 значи...Може би буквата в края е обозначение за такава с кучкарник и такава без, защото има вариант и без!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, щора от Б6 става на б7 вече се подсигурих, дано съм бил полезен. Темата може да бъде заключена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...