Jump to content

Размер джанти


Lambada

Recommended Posts

Здравейте в момента съм с 16 цола искам да купя 18цола и гледам ет35 8j 5х112  и гуми 245/40/18 с това ет дали ще докачат колата е седан 2.0тди 2009година. Какво ет е най добре за 18 цола? Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да монтираш и видиш как са, няма да опират, ама ако са щръкнали прекалено става грозно. Аз съм със ЕТ 37, джантите са от q5 и си ги харесвам повече от зимните на ЕТ 42 как стоят на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, Lambada said:

Здравейте в момента съм с 16 цола искам да купя 18цола и гледам ет35 8j 5х112  и гуми 245/40/18 с това ет дали ще докачат колата е седан 2.0тди 2009година. Какво ет е най добре за 18 цола? Поздрави 

Audi S4 S-Tronic 333 hp - Specs & performance

Няма налично описание на снимката.

аз си купих за зимните гуми 18 като на червената преди 3 години .Ето така стоят на колата 18 и 19  , не опират . Ако си от Варна може да ти дам да сложиш едната 18" да видиш как ще стои на колата. Мисля тая седмица да слагам летните вече :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз досега карам с 16 за зимата и мисля да сложа 18,оригиналните 18 които стоят добре на такава кола са с ЕТ 29 и 8.5J 245 40 18,мисля също и за 235 45 18 но тук малко ще има разлика в показанията на километража

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...