Jump to content

Recommended Posts

Насочил съм се към тези гуми,някой с отзиви за тази марка и модел-Hankook Ventus s1 evo 3?Размера е 255/40/19 ако има значение.

Редактирано от МИТАКА1654
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз  съм с 255 35 19 Мишелин пилот спорт 4 С и съм доста доволен , по добре добави още малко :) за мишелин , че за ханкок ми се виждат скъпи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vle4ugoto Карах с такива,много добра гума,но според мен трябва да загреят за да покажат потенциала си,което във всекидневното ми каране не винаги е постижимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни също така:

Continental SportContact 7

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Michelin PS 4 без S

Аз лично бих играл с континентала шом иде реч за доста градско каране.

 

p.s. Michelin PS 4S както и Goodyear Eagle F1 Super Sport е нормално да искат загряване понеже идеята им е да издържат при каране на писта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@P_PETKOV Контито един приятел сложи на Кю5 и се оплаква,че са шумни.Тези,за които питам имат добри отзиви от 2-3 места.Затова събирам мнения,отворен съм и към други предложения естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста навеси от Ауди гамата излизат с Hankook от завода , реално 90% от марките се представят достатъчно добре за любителско каране , стига да не са стари и одървени. За плеенско - долномитрополските тупраци ханкок си е идеален избор.

Лично на моите навеси карам конти и пирели ....за Е91 купувах пилот 4S и стоеше като залепено , да не говорим че по бързо грееща и мека гума не съм карАл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@moto_fan То за Долномитрополско-Плевенските тупраци май трябва първо да се гледа удароустойчивост на гумите,нема такава пробита община/област

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@МИТАКА1654 Много е относително да се сравняват гуми за SUV с такива за кола нищо, че са от един производител.

 

Аз миналата година заложих на Goodyear Eagle F1 Super Sport в същия размер като този който търсиш да малко са шумни (или поне така ги усещам), ама пък се държат добре като цяло.

 

п.с. Това със шума по нашите пътища не би трябвало да се взема под особенно внимание, щото ние читави пътища нямаме като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ханкук отпаднаха за жалост.Вчера ги гледах,имат ужасно мек борд.

Други,които ме заинтригуваха-Унироял РейнСпорт 5.Карал съм 3-ката и бях много доволен от всичко,само дето бързо свършваха

@vle4ugoto Нексен летни сложих на предната ми кола-4ф и се пързаляха много,заради тях минах на Мишелин ПилотСпорт и видях какво е гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом бързо свършват са меки и държат колата в пътя стабилно , според мен хубава гума 30000км макс 35000 , другото е боклук :) Аз от зимните Нексен-и съм доволен , ама сега се стопли и взеха да не слушат в завоите :) утре слагам летните и аз .Успех с избора :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах Унироял-а,че поне имам лични впечатления от тях,а не ми се даваха близо 2к за Мишелин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги може ли един въпрос става дума за Hankook s1evo,дали ще има проблем предните 245 40 19 а задните 255 40 19 колата е w212 4matic 

 

Редактирано от hyusi
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...