Jump to content

Грешка


Kiro.spasov

Recommended Posts

Здравейте колеги.

За 2ри път колата ми прави проблем  при връщане на скорост или кикдаун тръгва да сменя и все едно остава на свободна.

Да речем със 120км/ч святкат в червено "PRNDS" и колата тръгва по енерция  катл оборотите са под 1000 и при подаване а газ си се форсират все едно съм на място без промяна във вървежа.

Когато спра загася и запаля всичко е ок.

Записани грешки НЯМА 

Прикачвам снимка в момента на проблема.

 

20220404_172210.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има. Всички модули ли четеш за грешки или само ECU-то? Каква диагностика използваш?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грешка .Моят майстор я закача с 2 диагностики и нищо не можем да намерим записано,кадърен е и винаги той си ми потдържа колите.

От какво може да става така къде да се насочим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се чете с VCDS - няма начин да няма записана грешка в скоростната кутия. Светването на надписа означава, че кутията влиза в авариен режим поради някакъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Имах същият случей с предният автомобил Волво xc70 кутията е друга но на магистралата карам и изведнъж изключи кутията като спрях не включваше на нито една скорост.Оказасе както каза колегата 3000лв заради запушен филтър в кутията.И при мен не записа грешка в началото послед след няколко опита да я подкараме преди да се направи ремон тогава записа грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три пъти ми я направи тази пакост никакви грешки няма записани.при мен  при подаване на много газ с кикдауна святка и остава на същата скорост при гасене и палене се оправя .горе-долу от половин година не ми го е правило

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...