Jump to content

Обучаване на нов ключ


andon_86

Recommended Posts

Здравейте! Колата е а4 б6 авант 2001

Купих колата преди 3 месеца с един ключ с централно,но ме притеснява ако го загубя.Въпроса ми е мога ли сам да обуча имам от старото ауди б5 абсолютно същия с работна чистота като на новата 433.92 Mhz с чисто нови батерии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Имам само един ключ с аларма за ауди б6 от вида на картинката

image.png.dd545fa638d4eff5d6468dea0991f6ef.png

 

имам и пластмасов ключ с прикачен номер. Ако си купя ключ втора ръка същия и обуча на ново 2та ключа, ще имам ли резервираност за отваряне и затваряне на алармата? 2487

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този номер буква + 6 цифри ли е?

 

Колата с фабрична аларма ли е? Какво означава да "имаш резервираност"? Не разбирам какво точно питаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

Тези аудита раядко се чупят и не съм влизал във форума от една камара време :)

на табелата прикачна към ключа 2 номера, ляв ХХ А ХХХХХ и десен А ХХХХХХ

Мисля, че колата е с фабрична аларма имам само един ключ от катинара заключвам от отключения катинар отключвам, колата има червен диод на шофьорската врата като е заключена премигва, като отключвам не свирка сирена само отключва и премигват мигачите.

Преди като пътувах в чужбина  взимах резервния ключ и го носеше жената, та за такива случай ми се искаше да направя още един... та за страх да ми пази

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз имам само един код от типа A XXXXXX. Беше ми обяснено преди доста години че може да се използва само от представителство на Ауди и е парола за някаква вътрешна система на Ауди която след това е спряна, тъй като е била компрометирана. Така че не може да ти послужи.

 

Също да уточня - ключа ти не е с аларма. Колата ти си има фабрична аларма и тя нищо общо няма с ключа.

 

Самия ключ който си показал на снимката се състои от три неща: физически ключ, ампула (транспондер) и дистанционно. За да караш колата не ти е нужен ключ с дистанционно, а само с транспондер. Такъв могат да ти извадят тук и да ти програмират транспондера: https://www.keyplus-bg.com/контакти/

 

Мисля че имат и ключове с дистанционно за Ауди А4, трябва да ги питаш.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,

Аз имах ауди а4 2000 преди там бях с физически ключ + ампула за имобилайзера.

За старата си кола купих ключ ампула същата година  (знаех 4 цифрения PIN на конкретната кола) И с кабел VAG-com изтрих всички ампули и програмирах старата и новата.

 

Явно и тук 2004 е нещо подобно, само където има в ключа и управление на фабричната аларма.

Колега случайно да знаеш фабричната аларма прекъсва ли запалването? или само мига и надува клаксон се чудя

Ще ги чуя утре тази фирма да видя каква оферта ще ми направят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...