Jump to content

Проблем със съединител а3 8p 2004 140 TDI


AudiA31997

Recommended Posts

Здравейте, съединителя при натискане половината ход беше празен и отеляше ниско долу, след няколко дни започна да не се връща, докато снощи не потъна и остана долу, върнах го с ръка и съединителя не включваше скоростите (беше мек) напомпах и започна да се връща.(запопна да се връща и си отделяше по средата) 2минути ако го оставя и пак спада и преди да тръгна пак трябва да помпя 2,3мин с ръка за да почне да се връща и да включва скоростите. Няма теч във горната и долната помпа- проверено. Течност също има. Горна, долна помпа или да отваряме скоростите за проблем със съединителя, според вас? 

Редактирано от AudiA31997
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркам ли се или ако е долната помпа със сигурност ще има теч някъде или може да се развали без да тече? (при положение, че не ми липсва течност), за горната помпа знам, че дори да не е протекла, може да се е развалила. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало сменихме за проба горната помпа, колата се оправи за 3,4дни и веднага след това протече долната, може би наистина е бил проблема в долната, но съм по-спокоен, че вече и 2те помпи са нови и проблема е решен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя долната можи и да няма теч.и пак педала да потъва повечето случаи проблема е в долната радвам се че си я оправил.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза ти, най-вероятно още от началото проблема е бил в горната. Интересното е обаче, че след смяната на 2те помпи ми светна лампата за ESP-то и не спира да свети, без да се влияе от натискане на копчето за ESP. Между другото през тези 3дни в ремонти ми беше паднал акумулатора, някакви идеи? 

Редактирано от AudiA31997
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да огасни като тръгнеш щом е паднал аклуматора трябва да я закачиш на диагностика да се види ква грешка дава

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачихме я, момчето я оправи за 1минута, доста добър в работата си. Каза че е имала нужда от калибровка. Вече всичко си е постарому. 🍻

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...