Jump to content

Мнение по конкретна обява. А7 C7 326 hp


Recommended Posts

Здравейте,

 

оглеждам се за А7 от известно време и тази ми хвана окото: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11649830409154899&slink=o282iw 

Дали някой има информация за колата / модела / автокъщата преди да се вдигна на 200+ км?

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам подобни обяви , всичко с глевни букви , вяма такава , уникат и прочие 😁

Ма па и на теб 200км са ти проблем....май немаш желание да си купиш кола.

....имам почти същата за продаване,  ма ти е на 2000+ км 😄

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Малък ъпдейт за колата. Аз се отказах от нея, ако някой я види и реши да я купува (аз се отказах) да има една на ум.

 

На първо четене е окей, има леки забележки по боята от камъчета (което е нормално за магистрална кола), нищо фрапантно обаче натам след оглед-а изкочиха повече неща от колкото бях готов да оправя след купуването 😕

- километрите са реални 258 и историята в ауди беше редовна, големи ремонти не е имала, масло и филтри са редовни, но кутия и вериги не са обслужвани (по това което видяхме ние)

- 4рите кантара(за въздуха/фаровете) са за смяна, запекли са и нямат мърдане, колата не може да намери ниво (може и да се оправи със смяната, може и да е още нещо)

- водната помпа е текло антифриз от нея, омазала е целия мотор отпред и не личи да е сменяна

- омаслени 2 инжектора, може да е малко, може да е нещо много (нямам идея ама да се има в предвид)

- окачването има луфтове трябва да му се обърне внимание

 

Салона е много свеж и каквото пробвах по електрониката работеше, 

 

Темата е за ключ, моето търсене продължава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...