Jump to content

шум от част преди всмукателния колектор - коя е тази част


millensk1

Recommended Posts

Здравейте,

Въпроса ми е тъп, понеже преди тридесет минути като тръгнах с колата и има странно бучене от тази част, която е оградена в червено в прикачената снимка. Може ли някой да ми каже какво е това, за да го намеря из форума или да прочета какво да гледам за него. 

Благодаря на отзовалите се. 
Весели изкарване на празниците. 

 

 

IMG_20220422_203745125.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не карай, защото може да блокира в затворено положение и да не запали повече. Даже и да я разглобиш и отвориш ръчно ще запали, но ще е с грешки и няма да има мощност.

 

Виж олх продават ремонтен комплект зъбни колела, бяха 50-60лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя дросел беше умрял с отворена клапа. Колата гасеше с тресене. Казаха ми, че може да скапе нещо друго това тресене и купих от колега в ОЛХ за 80лв. та я смених. 

Не го отваряй, има електроника в него и мисля, че беше капсулован. Аз отворих мъртвия от интерес.

Съвет: Не купувай нов, особено от Аутодата24...Аз купих, не работеше, връщане, пари за монтаж-демонтаж, филми. Секънд хенд, ориджинал и това е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е бил твоя, но моя си е идеален за ремонт. 

Не виждам смисъл от втора употреба, защото зъбите рано или късно се изглаждат и това ще се случи без съмнение. Може да е в първата седмица след смяната.

Вече ако го отвориш и се вижда, че са идеални зъбните колела, тогава има смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Новите на Пиербърг не работят на някои мотори. Нещо има сбъркано в списъка с подходящите каталожни номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...