Jump to content

Nox сензор


Borkko

Recommended Posts

Здравейте, на скоро ми светна чек енжина и се оказа, че нокс сенсора ми е за смяна. Цените им в БГ почват от 1200лв. за моята кола  - 2016, 2TDI, avant 150 коня. 

Някой да е купувал алтернативни варианти от България?

Опитах с един магазин от англия, но за жалост нямат целия комплект сензор с модул, а само сензора и сега дава и electrical fault...най-вероятно не добра връзка, та ще го свързвам на ново.

Освен това се оказа, че Nox 2 също е за смяна... :D 

Не ми се разправя пак с англичаните и се чудя къде в БГ да го търся на по-добра цена. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да е нов. 
 

За сега NOX 1 е оправен. Имаше прекъсната връзка. 

 

За да бъде и полезно за някой друг, ето от тук взех сензора, но без модула към него, защото нямат наличност. https://xenons4u.co.uk/nox-sensors/audi-nox-sensors.html 

Не доставят до БГ, но GGBG вършат работата. Подготвяте си кербовачни клещи и читави клеми за свързване на кабелите и действате. Но ако имат целия модул ви съветвам да не си играете с рязане на кабели. 

 

Все още ме притеснява, че скоро пак ще светна, защото, не успях изобщо да локализирам къде се намира NOX2. Като информация в мрежата намирам, че 2tdi е с един сензор, но пък на диагностиката дава неприемлив сигнал NOX2. Всичко по пода прегледах и няма нищо подобно. 

15D6EDA4-8187-4443-93BF-9F60AC164659.jpeg

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...