Jump to content

Матричн фарове


Recommended Posts

Здравейте!

Предният ми десен фар е спукан и освен конденз, вече дава и грешки (мигачът не работи, адаптивната функция отказв). Застрахователят отказва да го плати, което е честа практика за фаровете на новите коли (конкретно от Ауди дадоха цена 7100 за фар…)

Насочих се към купуване на неоригинален. Интересува ме някой знае ли каталожния номер на самия фар, за да съм малсимално прецизен в търсенето, а не само по модел, за да не стане фал и да не може да бъде обучен самият фар.

Това, което намирам е 4GH и 4GJ, но не знам дали е това. Приемам и съвети и насоки евентуално откъде да купя. 

Редактирано от Атанас Йончев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем, посъветвах се с приятел застраховател. Каза да пусна жалба в полицията, че непознат за мен човек се опитал да го открадне. С протокола от полицията, застраховатвля ми даде  3600 лв.

От мога във Варна намерих фар, адаптация и всичко 6. 

Доста разправия с полицай, разследващи и пр. но... Успех 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@patchov намерих тук, в Пловдив, едни пичове, които ми вдъхнаха надежда, че ще го оправят, но да видим… Иначе става дълга и мътна с полицията, затова съм скептичен. В краен случай ще поръчам на късмет нещо в интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Пичовете от Пловдив предполагам са го оправили, така че скоро ще е при некви пичове от София да го оправят как си требе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...