Jump to content

Проблем загасна и не пали!


Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем вчера ми загасна колата на сферофара и няма палене .

има ток има бензин помпата се чува че подкачва . Няма кои да ми обърне внимание по празниците за това питам дали някой не е имал същия проблем на Делфи ми излиза грешка P0652 

има и други но се трият тази неще и незнам какво ако някой е имал този проблем моля да сподели . 
колата е А 6 4Ф 3,2 бензин -2005 

благодаря 

D2971B24-D919-468A-8ECC-EF7C19FDF195.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никой не ти отговори. Най-вероятно е нещо съвсем друго, но скоро страдах от следното:
А8 3.0 тди 2005 г. - в един момент колата отказа да запали. Уж има ток, ама не съвсем, като опитам да запали стартер не върти и угасват лампите, все едно е слаб акумулатора.
На самия акумулатор плюсовата клема минава през една черна пластмасова кутия, в която има нещо като дебело реле. Това е някакъв предпазител. На него има жълто копче - натискаш го и всичко работи.

Не знам дали имаш такова при теб, грешките за терминал 30 ме навеждат на тази идея. Стартерът върти ли?
0071f0995bcfaacda8cbaf598194ebae.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Маи нямам такава котия .

имамедна в която влиза минус клемата и едно табло в което влиза плуса с една шина която дава ток на помощните клеми за подаване наток отпред под капака и да стартера върти 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих кутовта и релето но няма какво да натискам на релето има букса на която има щипка за буксата към релето незнам каде е това копче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

@Антонио Садетян: как си оправи проблема? Ще е хубаво да напишеш.

 

@Audi V6: днес замерих този пиропатрон на + клема отзад на акумулатора, между двете му крачета нямаше 12+V, това дали не значи, че е изгоряло? На вид е супер, при мен е жълта самата букса, няма жълто копче.

 

B8A5020E-B4BA-4EF5-9095-74B4314D907C.thumb.jpeg.85b782ac529f644a6bfb97d528abe915.jpeg

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо спира цялото захранване при катастрофа, т.е. прекъсва връзката.

Като гледам има и някакви тънки кабели, сигурно някой компютър го кара да прекъсне. Обаче не знам дали се възстановява или трябва ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако гръмне, трябва ново. При мен си е ок, 12V минава постоянно през него, ако има катастрофа - гърми и се прекъсва шината за тези 12V.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така - когато се подаде 12V на жълтата букса гръмва, а ако измериш напрежение по-голямо от 0,1 V между двата му дебели терминала значи вече е гръмнал.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...