Jump to content

Търся добър Адвокат за да заведа дело....


Recommended Posts

Добър вечер на всички, не знам дали темата е за тук.
Търся добър Адвокат за да заведа дело.... имам сключен договор в който имаше срок срока отдавна мина, дадох капаро, 50% от сумата стойноста на договора за транспорт, но лицето понеже е измамник никога не направи услугата да транспортира автомобила, имам личните му данни имена егн-та адреси фирми регистрирани на негово име и т.н.. ако знаете добър адвокат за Град София моля да ми пишете на лс, има доста адвокати ама повечето не са в час или не разбират, а на мен ми трябва добър адвокат понеже такива измамници лъжат на година сигурно поне 1000 човека... обират хората с капарота и други измами......
Благодаря на отзовалите се.

п.с. след като изтече срока намерих друга читава фирма която свърши работа но тъи като не съм си получил капарото което е хиляди левове искам да заведа дело срещу измамника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написах в темата и по предното мнение ,имам не само документ, а и договор подписан от мен и от него.

Където е описана сумата, както и капарото така и цялата сума...

както и че съм му я дал в брой.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

 

Сумата която лицето ми дължи е толкова,адвоката, колко ще вземе  за делото и чси, са си за  тях.

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как са оформени документите, които имаш, също така е от значение дали си подписал с дружество (фирма) или с физическото лице, защото е много възможно фирмата да е куха и дори да го осъдиш, да няма от какво да удовлетвориш вземането си. Така че първо трябва да се погледнат документите, ако договора е сключен с фирма съответно да се провери до колко е работеща на първо четене и какви са ти шансовете да се удовлетвориш при евентуално положително решение в твоя полза.

 

адв. Ивета Радичкова от САК - тел: 0888 552 382 на посочения телефон ще ти отговоря аз - адв. сътрудник Детелин Марков - можеш да ми позвъниш, за да обсъдим каква е ситуацията с малко повече конкретика и при взаимен интерес да организираме среща и преглед на документите.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...