Jump to content

След смяна на таблото не работи климатроника.


boiankrumov

Recommended Posts

Здравейте, рових се много но не открих моя проблем. Имам Ауди а4 b6 , на които си замина цветния дисплей, намерих табло идентично с моето, след смяната и изключването на имобилайзера, защото по незнайни причини не искаше да се кодира. Сега не работи климатроника, има ли начин без да се правят диагностики и всякакви щуротии да се оправи с някакво рестартиране. Или де да знам. Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека каже как може да се оправи. Благодаря ви много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти изключиха имобилайзера не ти ли казаха за тази малка подробност. Или колкото да им се махнеш от главата пък после се оправяй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слагах цветно табло и на мен ми изключиха имобилайзера, но климатроника си продължи да работи както преди. Каква е тази "малка" подробност която и на мен са ми спестили :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, evg_eni написа:

Като ти изключиха имобилайзера не ти ли казаха за тази малка подробност. Или колкото да им се махнеш от главата пък после се оправяй.

Ако знаех, че ще спре да работи климатроника , може би щеше да търся вариант да сменя само фиса ако е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@boiankrumov възможно е, даже мисля че беше само на букса.

@Даниел Д. ти не си b6, а и нали писа че са ти свършили работата по правилния начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

А, има и друго нещо, как да разбера дали чипа на дисплея не е тръгнал защото като е студено работи около 10 минути и след това приключва.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...