Jump to content

B8 2.0 ТФСИ или 3.2 FSI


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Между 2013та 2.0 тфси с абт тунинг на 255 коня за 20хил и 2009 3.2 фси за 17к, при презумпцията че тфси-то няма проблем с маслото и що годе еднакви километри, опции, какво да взимам?

Редактирано от sas_97
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и такива комбита , ама не всички S-ки са със салона с готините седалки  :) търсене трябва . Наскоро ми попадна тема за панорамата и задължително проверявай всяко копче дали работи , че после да не плащаш :) все пак са стари коли вече . Ами караш , сравняваш и сериозно ровене за проблеми с мотор и кутия и проверка в доказан за теб сервиз . Проблема на повечето "дилъри" е че нямат транзитни номера и колкото и да ти се иска няма как да я тестваш / рискът ако те хванат е бая пара и съд / . Успех в търсенето :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да намериш 2.0тфси "без проблема с маслото" взимай него, най-простия и икономичен мотор от изброените е.

Шестаците горят много и имат скъпи вериги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази за 20к одавна е на пазара и си я следя. Започна от 23-24 някъде. Изглежда доста добре според мен. Както и има интересен цвят :) Провери в историята дали има някакви интервенции по мотора по отношение на харч на масло. Но за толкова километри или е оправен или няма сериозна драма според мен. Моята е без тунинг и върви адекватно, харчи също адекватно, изобщо супер е, не бих взел 3,2. 

Редактирано от pampo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.2fsi е безумно да се купува. 

Ся за панорамата задължително да се гледа за течове. При 4G много често текат, къде заради удар къде заради чисто и просто осукване на купето. Рамката е пластмасова и се пука. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...