Jump to content

Подмяна ринга и емблемата на еърбега


ilian_9009

Recommended Posts

Здравейте, искам да си сменя ринга и емблемата на еърбега. Купих си ги, но в последствие разбрах, че били не само 1 вид. Моя волан е трилъчев и исках да ви попитам дали бега е захванат с нитове за пластмасовия капак и дали този ринг и емблемата ще станат. Ринга е с елипсовидни крачета. Някой сблъсквал ли се е ? 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей колега. Надявах се, някой по-разбиращ от мен да ти отговори, защото и аз искам да си сменя ринга. Надявах се, някой да каже по-лесен начин от този, който видях в нета. Има доста клипове и всички ме отказват, защото трябва много голямо разглобяване само за някаква си пластмаса, която не изкарва много (самото покритие не е достатъчно трайно). Има много клипчета в нета, гледай 1 или 2 и действай. Надявам се все пак, някой от по-разбиращите колеги да подскаже някой лесен начин, защото в клипчетата показват нещо, незаслужаващо се трудно и то само за да смениш някаква си пластмаса, която можеш да боядисаш на място, например в черно (и такъв клип има). Не ти давам линкове, защото в You Tube можеш да намериш много клипове по твоя въпрос.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София я закарах във Вирадо, защото исках да си оправя едни други елементи и ми ги смениха, ринга и емблемата за 10лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...