Jump to content

Проблем с дистанционно за централно


ivaka_90

Recommended Posts

Здравейте преди година си купих б7.Беше само с един ключ без работещо дистанционно.Направих си още 2 ключа с ампули ,с тях колата пали и всичко е ОК. Проблем ми остана дистанционното ,до сега пробвах до обича 4-5 все различни дистанционни ,но без успех.

Централата ми е 8E0959433AE някой има ли с такава централа ,ако може да ми споделите ключ/ дистанционно с какъв номер ползвате ??

П.с. всички други функции на комфорт модула работят безупречно .Свалях го да го разгледам няма следи от вода .

Приемам всякакви идеи и съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно от ключалката.

 

Моя Central Conv.  модул е 8E0 959 433 CG, номера на оригиналното дистанционно е 8Е0 837 220 L, честота 315 MHz.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/23/2022 at 4:21 PM, NIKO said:

А как отключваш?

От ключалката,но това много ме дразни .но и не мога да си обуча дистанционно .

Малко по-късно ще напиша номерата на дистанционните ,които са при мен и съм пробвал и не става с тях 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
On 5/23/2022 at 4:21 PM, NIKO said:

 

След малко проучване из форума моя модул е за 433mhz взех 2 различни ключа и с vcds-а опитах отново .Отново модулът не вижда сигнал от дистанционните .Някой има ли идея къде да търся проблема .На б7 седан има ли антена за централното ,че друго не ми идва идея къде да търся проблема?

И възможно ли е да е сложен модул от б6 на моето б7 и това да ми е проблема ?

Редактирано от ivaka_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Може и да е възможно.
Онзи ден на една Б7, която не си приема ключовете за централното, пробвахме моя ключ от Б6, който е с номер 231 D накрая, та моя ключ от Б6 заработи на Б7-цата...

Редактирано от Diido0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...