Jump to content

Пране на Салон! Перяща Прахосмукачка?


Manshon

Recommended Posts

Здравейте,

 

Мисля това лято да си изпера седалките и знам, че става с така наречената перяща Прахосмукачка, която е с вода и изсмуква мръсното докато пръска. Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя такава, на възможно най-ниска цена, защото никъде не намирам.

 

Пък и не знам колко ще ми излезне да я откарам професионално да ги измият...то и няма смисъл на моята стара чанта. Карам Ауди а3 8л 96г.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Manshon написа:

Здравейте,

 

Мисля това лято да си изпера седалките и знам, че става с така наречената перяща Прахосмукачка, която е с вода и изсмуква мръсното докато пръска. Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя такава, на възможно най-ниска цена, защото никъде не намирам.

 

Пък и не знам колко ще ми излезне да я откарам професионално да ги измият...то и няма смисъл на моята стара чанта. Карам Ауди а3 8л 96г.

 

Благодаря!

 

Изобщо не ти трябва такава прахосмукачка, а даже и да намериш, няма да ти свърши добра работа. Прането на седалки изисква многократно пръскане и търкане, а водата можеш да я изсмучеш със всякаква прахосмукачка от типа без торба като тази: цък!

Те се справят идеално с малки количества вода. Аз имам по-стария модел когато все още бяха 1800W преди да ги ограничат.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...