Jump to content

Мнения и инфо за конкретно 4G


Recommended Posts

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11651667941377487&slink=olbd9g

Това ще се гледа.Като гледам подложката на номера, имаме три коли на приятели взети от там,но все около 150К. Внасят по поръчка от Германия. Регистрирана е , та някой да познава собственика, нещо за колата да поназнайва. Форумна може би?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искай вин, ама нищо чудно по стар български обичай нито километрите, нито годината да са тези.

Като ще давате 50к за кола защо не си я вкарате вие от Германия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теее  па са ми любимите. Не стига че нема никви записи да 148к ми и на 150 има прилежно записан удар 😁

 

Преди 10 часа, Костадин1975 написа:

WAUZZZ4G4HN094467 

Това за Германия не е за  мен работа. Не мога се опрай там.

Как може още некой си представя че кола която реално в момента струва 30+ евра ше я продават в България за 25 с печалба. 

Бааахти тъпите немци риишли 😆

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не цапайте салона с физиологични течности ся. Не е за младежа колата, еле пък с  тоя спрял мотор. Трябва ни един авант при седан и купе налични. У елхоо таз каруца изобще не е събитие. Казах ви, последните месеци три коли внесоха на приятели тази автокъща на по 150х. пари, последно Кю7 2020 на реални...... 160х км. Ако @moto_fan  е прав за историята-отпада. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам Се! Така прозвуча. Знам, ча си на 100%. Сега се чух с хлапето и то я видяло по Вин-а. Същото ми каза. Жалко, че твоето не беше квото се търси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@moto_fan Авант се търси, би турбо, и тавана е 50 и още 7-8 за вериги, лагери, автомат и дреболии. Салона е квот дойде. Ще помислим се пак. Има едно софийско  в мобилето с номер 0002, около 50х. ама нямам вин още. 

Редактирано от Костадин1975
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи ша дадеш 50 за навес и още 7-8 за некви драми , а нема за дадеш 60 за безпроблемна кола 

...нещо ми се губи логиката 🤔

 

...авант имахме ,но замина миналата седмица. 

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отношението и загрижеността, знам че си помогнал на бая хора:respekt: Ако се промени концепцията към А7, може и да се напънем малко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Костадин1975 написа:

Мерси за отношението и загрижеността, знам че си помогнал на бая хора:respekt: Ако се промени концепцията към А7, може и да се напънем малко. 

Аааа помогнал , лъжат ве , мани ги.

Ако се появи авант ше кажа , Мааа при нас нема как за знам кога. Сигурно повече от година не беше идвал компетишън и последните 2 месеца кацнаха 3 броя , ма изчезват бърже .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Развитие и хепиенд на темата. Взехме кола след много гледане, като бяхме решили само Компетишън/326к.с. /, с максимално екстри. 320-ската е друга кола и разликата не само шестте коня. По моите критерии  повръща от екстри,като няма само масаж ,обдухване и нещо дето не го знам,че го има. Колата е с fuel system upgrade, и даунпайп, 450к.с./900н.м. , правена от Владо /PDK-Варна/ и ъпдейт на кутията в Ауди. Върви добре според нас, което за нормален шофьор означава зверски. Все пак са 2100кг това. Лятото ще се кара с малко по-агресивен софт без повишаване на коне/ синчето е автоинженер и работи заMPP chip tuning Русе - Николай Пенков/. Естествено не е кола за питащи колко е обслужването, като знам че едно чистене или смяна на колектор в Ауди май гонеше 10К миналата година , но колата радва много и си струва даването на пари. Не е мерена на 402м , но ако покаже високо 12 няма да е зле. Купето ни на 400к.с. само с даунпайп и кастъм ремап на мотор и кутия е по-бързо, но масата си казва думата. Снимки?

Редактирано от Костадин1975
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...