Jump to content

Покупка на Audi A6 Allroad 2.5tdi 180к.с.quattro 2004г.


Recommended Posts

Здравейте колеги нов съм във форума.Решил съм да си купя кола Audi A6 Allroad 2.5tdi 180к.с. quattro 2004 година автоматик.Веднъж вече я покарах много добре дърпа по баира.Въздушните възглавници работят добре провани са компресора не се чува.Много ми хареса и ме изкефи точно този модел дет се казва това е колата за мен много мазна возия.Ще има втори оглед и закачане на комп едтественно.Обслужена е ролки ремъци, спирачна система, окачване всичко по ела работи изпробвано.Та въпросът е хора които карат такива и имат наблюдения на този модел да кажат какво още да гледам ако има нещо по специфично.Запознам съм че подръжката не е от най ефтините.Само маслата са за смяна на двигател и автоматик.Благодаря на всички отзовали се. 

https://www.cars.bg/offer/6207bc41c1b78a2288153444 това е обявата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше да пиша, ама гледам че никой не се отзовава. :runningdog: Бягай бързо. Не ти трябва. Тук знаем, въпроса е не дали, а кога. Ползваш думички, като дърпа, мазно. Нищо от това не така. Имаш два тръна в петата. Валове, лагери и кобилици и VP44. Вторият се забива по закона на Мърфи на магистралата с децата на +40 жега. Има и още, ама... Не е 2004г., тва е префейс. Поне да беше 2004/155,163к.с.

Редактирано от Костадин1975
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой иска да си нашие здраво.

Какво мазно дърпане, всъщност да мазно като модерен трамвай :hilezh:

Автоматика е пословично муден и спъва здраво супер "динамичния" мотор.

 

По тая кола има толкова потенциални драми, че първоначалната цена може да се умножи с лекота по 2 ... ама щом те влече кувай това е "топ" комбинацията.

 

Иначе ако толкова държиш на C5 Алроуд си вземи с 2.7T бензин ръчка наший му газ, че на бензин ще е трагино. С 2.7Т поне ще върви (що годе адекватно).

 

Успех с избора.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Извинявам се исках да кажа мазно вози.Ускорението наистина е малко мудно незнам само при автомата ли е така не съм карал ръчка но пък аз не съм състезател харесвам малко по мудните коли.Колега обясни какво е това префейс и защо смяташ че не е 2004г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният фейслифт е края на 2003 мисля, а тази е преди него. Капак и багажник са различни, мултимедия та 2004 е друга, абе дребни работи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Префейс наричат първия вариант на всяка генрация на всеки модел. После правят фейслифт , когато натрупат достатъчно неща за промяна. Съответно пипат и екстериора и интериора тук там, но платформата е на 99% запазена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, Taksss said:

 Audi A6 Allroad 2.5tdi 180к.с. quattro 2004 

 

https://www.cars.bg/offer/6207bc41c1b78a2288153444 това е обявата.

Ако ти трябва кола с регулируемо въздушно окачване и 4по4 за 5000лв нямаш друг избор. Това е твоята кола.

 

Моторът наистина е "мазен", но не и мощен. Т.е. има равномерно разгръщане на мощността, която е малка за това купе.

Но за планинско и офроуд каране е подходящо. За магистрала и каране по равен, нормален път е разсипия на гориво.

 

Автоматът с правилно обслужване изкарва поне 400к км......но такива коли има само в легендите.

В повечето случаи автоматът не е обслужван до 250-300к км, след което колата се продава.

Конкретната кола изглежда добре, дали ще изкара 10 или 100к км е божа работа. Просто трябва да си готов да я бракуваш при първия по-сериозен (1000+) проблем.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, robobug написа:

Автоматът с правилно обслужване изкарва поне 400к км......но такива коли има само в легендите.

Има има🥃🥃🥃

Имам такъв от 10 години.

Нищо не съм правил по него, освен регулярните неща по обслужване.

2бр възглавници.

купен на 180 000

В момента е на 290 000 реални.

НЕ РАЗБИРАМ колегите, които коментират динамика при 2400кг кола с техника на 20+ години.

Върви наистина мазно и с Кеф, това не е кола за динамика , а да ходиш навсякъде с нея.

Нашият се кара постоянно по черни пътища.

Относно 2.7 ТТ - абсолютно по същият начин може да те разплаче финансово.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, за да го напиша съм го видял, не си измислям :)

Автоматът мина 400к км и е като нов. На кола купена и чипната на 90к км, карана без жалене и автомат обслужван на 50к км.

Колата, когато беше при мен седеше в гараж и не се даваше газ, докато не загрее. При новия собственик пак е така.

Но това е от времето, когато 200к км бяха предел за продажба и бяха табу да се появят на километража.

Сега според джамбазите тъкмо била разработена :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...