Jump to content

На таблото ми мигат индикацийте на автомата.


terzosub

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро съм собственик на ауди А4 Б6 и имам проблем.Колата е автоматик и като дам на контакт индикацийте които са за автомата PRND започват да мигат постоянно.A не светва това което е зададено.Бихте ли ми разяснили на какво се дължи това и може ли да ми създаде проблем с кутията.Моля ако някой знае за такъв проблем и се е зблсквал с него да сподели.Ще съм ви много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Трябва ли да се притеснявам от нещо сериозно.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мигат индикациите значи има някаква грешка, може да е нещо дребно, например някой датчик, закачи я на диагностика и ще си покаже какъв е проблема, скоростите нормално ли превключват??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да всичко е нормално не влиза в авариен режим никакви лампи не светват по таблото.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Сега се връщам от сервиза където ми направиха диагностика всичко по колата си е ок няма никакви грешки или нещо което да е за ремонт.Това ме успокои но индикаторите на автомата продалжават да си мигат.Майстора ми каза,е може да е от самото табло.Може ли да се оправи този проблем,че е доста дразнещо нещо да ти мига постоянно особено вечерно време.Ако някой е емал подобен проблем ще се радвам ако го е отстранил и сподели на какво се дължи.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да мигат индикациите на скорости значи има някакъв проблем със самите скорости и няма как да не записва грешка за това в контролера на скоростите. Провери грешките с VCDS и ги копирай тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...