Jump to content

Ауди а6 огасна в движение и не може да запали


Kyupchukov

Recommended Posts

Здравейте колеги сблъсках се днес със следния проблем. Имам ауди А6 2.5 ТДИ 4х4 180к. Автомобилът в движение огасна и повече не може да запали. Какъв може да е проблема моля помогнете. Има достатъчно гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На грешното място ти е темата…

 

А понеже става въпрос за угаснал душегуб (2.5 TDI V6), най-вероятно ти е умряла помпата… 

 

Пишеш в Гугъл VP44 fuel pump problems и започваш да четеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

в супер дизел Bosch на Южната дъга в София до колелото на Драгалевци свалят, тестват и оправят помпата, като цената е около 1200лв минимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравей те и при мен така се получи че колата загасна в движение . особеното бе че още при паленето от извесно време палеше тешко и препушваше . закачиха я на диагностика и беше нещо в модола на мотора , "игла ригулация" така преведено било от английски. Колата непали и с спрей. Оказа се електроникта на помпата. 

Вярно ли ече на АКЕ моторите преди 2001 година , на помпата може да се подмени само електрониката и несе обучава имобилаизера ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То самото "обучаване" на тая електроника е цяла наука .... трябва на специален стенд и тъпата електроника може само 3 пъти да записва калибрационни стойности, след това в кофата. А ако не се калибрира добре, колата я не пали топла, я харчи като камион ... общо взето душегуба е филм за мазохисти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен когато изгасна в двежение се оказа, че е изгоряла електрониката на ГНП. подмениха ми я за 400лв. в Сливен. Колата продължава да гасне при запалено положение но само когато е загряла и е е в двежение. Между другото и на мен ми изписва грешка тази игла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...