Jump to content

Пукнато предно стъкло


diakonlevski

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Пукна ми се предното стъкло, на А4, В8, с адаптивен темпомат. Пукнатината се активира на паркинг през деня в Гърция около сензорите на стъклото, в средата в горния край на стъклото. Мисля, че е от разликата в температурите, защото в този участък стъклото е затъмнено и като го пипнах пареше от горещина, а в съседство не беше толкова горещо. 

 

Споделям го, да да го имате предвид и да покривате и тази част на стъклото когато сте на море на юг, а и да попитам, къде сменят такива стъкла?

 

Карайте внимателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покривам от външната страна  от над  10г,на всички коли,пазя от жега в купето и напукване на табло. Защипвам с вратите,до сега нямам опит за кражба ,а ако го вземат,да си го монтират отзАди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По препоръка на известен форумент сервиз, ползвах услугите на тези - http://www.glassgoldgroup.eu/автомобили/нов-обект - за Б7-цата на баща ми, пращал съм познати, всички доволни, на адреЗа в Слатина. Имат всякакви стъкла, цените според мен са ок.

 

ПП при нас пластмасата, която е под чистачките имаше 1 мм луфт в единия край, което не е кой знае какво, но мен лично ме дразни, обаче не сме си играли да разглабяме и донагласяме, НО по отношение на чистота на работа и липса на други щети са ОК, стъклото е залепено както трябва, няма шум, теч, и т.н. Казвам го, за да дам максимално достоверна информация от нашия опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря Колега, а как се справят със сензорине, има ли проблем там, защото не е само стъклото, а и за тия пушини си мисля, да не вземат да ги счупят като демонтират старото стъкло...

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, diakonlevski написа:

......

а и да попитам, къде сменят такива стъкла?

Аз ти препоръчвам момчетата на "Военна рампа".Те са официалния вносител на стъкла Pilkington,но работят и с всички други марки/ на мен ми сложиха San Goben,каквото беше заводското/.Пипат много внимателно и професионално-няма да познаеш,че са работили по колата.На мен ми прехвърлиха 2 сензора от стария джам без никакви проблеми.И другото,което е важно,задължително оставят ремонтираните коли да престоят при тях поне едно денонощие.

Ще трябва да се консултираш и със  застрахователната ти компания до каква сума ще ти покрият щетата,защото качествените стъкла не са евтини и може да се наложи да си доплащаш.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря Колега, а може ли да споделиш контакти на фирмата от Военна рампа.

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.sps-autoglass.bg

 Аз съм много доволен от работата им и повече от две години нямам никакви проблеми с предното стъкло монтирано от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, jordanik написа:

https://www.sps-autoglass.bg

 Аз съм много доволен от работата им и повече от две години нямам никакви проблеми с предното стъкло монтирано от тях.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Смениха ми стъклото н СПС. Като цяло съм доволен. Стъклото е от същата фирма производител като оригиналното - Сайнт Гобен. Прехвърлиха ми стикерите, на които им личи, но ще си нося и документите за смяната на стъклото. 

Интересно е, че стъклото беше много прашно от вън и от вътре, а това поставя въпроси. Аз ако произвеждам стъкла за автомобили, бих ги фолирал, най-малкото за престиж и гаранцията.

 

Карайте разумно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...