Jump to content

Ауди Ку5 - навигация на български


Recommended Posts

Хайде в темата си да си хвалиш 1 GB-ия шит, който каквото иска да си купува, после ще се хвалят като теб как това е супер, и онова е супер, и третото не е голям проблем, и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да я хваля след като си работи безотказно вече толкова години, докато твоята се провали на самия старт. 😆

Обаче тази тема е за мултимедия на Q5. Или се придържай към нея, или марш в раздела "Извън темата".

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.08.2022 г. at 13:22, mhi406vt написа:

Защо на такива ви позволяват да драскате не знам - последно от мен за колегите с B8 i B8.5 - дори навигацията да ви отговаря точно на вашата конфигурация - със/без MMI, година и т.н. много от евтините китайски се намесват по грешен начин в CAN коминикацията или просто не са изтествани добре интеграцията им с фабричната система, дават най-различни проблеми - накъсва звука, забива като сменят отигиналния и андроид интерфейса, не показват различни допълнителни информации като настроени градуси, сила на вентилатора, не се появяват индикаторите на парктроника, и много други. Затова най-добре ако можете си вземете навигация от тука (от наш търговец) , където при проблем може лесно и веднага да го върнете без да загубите пари, ИЛИ поръчайте нещо по мнение на хора, които вече да го слагали. 

Всички тези проблеми, които описа ги имаше при мен с RSNAV, който сложих на А5 B8, а наглия кореец отричаше до последно и се държеше супер надменно, накрая проумя, че проблема е в него и ми се молеше да го свържа с мултимедията през лаптоп, но продадох колата.

CVT то е прав за доста неща в тази тема, не като цяло ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тоз комплексар ве, дето си хвали 1 гб-та медия, rsnav е имала проблеми, и в момента има, но сравнено с евтинджосите от алиекспрес разликата е от небето до земята, затова става въпрос. Тя  и най-скапаната медия ще ти покаже интерфейс и карти, ако рснав е зле, то другите са мега зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много се засегна като разбра че си хвърлил цялата месечна заплата за нещо което реално струва само половината. 😆

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на гледна точка казало кучето и си облизало ъхъ.. 

Всеки е прав за себе си. Ако ще и да е с 1ГБ рам, като му върши работа какъв е проблема ? 

 

Аз пък като съм с фабрична и ми върши работа, какъв е проблема ? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...