Jump to content

2.7biturbo налягане


eagle_xtz

Recommended Posts

Здравейте ,търсех колко е заводското налягане при 2.7biturbo 230hp ,но намирам различни данни ... не мога да отсея кое е истината.Някой може ли да сподели ако знае ,как търсите загубите на бууст?Кои са най-честите причини за него освен тройника на дросела и грешно ли е за да се вземе вакум преди горивния регулатор за бууст метър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравей, малко късно, но ако не си намерил как да откриваш спукани маркучи за турбото ето един полезен линк от Ross tech.

 

Аз съм си направил една малка система с буркан и 2 маркуча за вкарване на дим в системата чрез цигара. 

Двата маркуча влизат през капачката в буркана, на единия забождаш цигарата с филтъра навътре. Затваряш капачката и надуваш през другия. 

Малко смешно, но съм откривал спукани маркучи, които на пръв поглед са като нови.

За стоковото налягане не мога да ти помогна. Моята я взех преди 2 месеца, но е чипосана и държи около 0.95 бара.

За вакуум според мен си е добре на горивния регулатор. На моето 1.8т бях взел точно от него. Самия регулатор е свързан директно към колектора, което е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...