Jump to content

Вибрации след актуализация на софтуер А6 4г 2015 326к.с.


Ясен Янакиев

Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем след актуализация на софтуер колата не работи нормално особено в града при 40 50 км. в час има вибрации и оборотите играят.А също така почти винаги при включен климатик.Става въпрос за а6 4г 2015 3.0 326 к.с.Има ли някой с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zhelyazA6 @zhelyazA6 Това го направих в оторизиран сервиз на Ауди преди около две години и трябва да е последна версия на софта.Колата се намира в Германия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@P_PETKOV известно време след това

След новия ъпдейт ходих няколко пъти в сервиз на ауди да им обясня какво прави колата и след проверка от тяхна страна казват че колата е супер само наливай и карай.Аз си мисля че след направена диагностика няма грешка няма проблем и за това е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така поисках от тях да ми върнат оригиналния софт защото новия прави много проблеми те казаха че знаят за това защото имало и други клиенти със същия проблем но не могат да инсталират оригиналния софт защото е забранено заради вредни емисии

Също така ако някой знае дали има вариант за инсталиране на оригиналния софт в България или също е забранено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а има ли го този вариант?

Възможно ли е при 3 л. мотор климатроника да натоварва колата с вибрации и промяна на оборотите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За България - говорих днес с ifidik и ми каза, че може да сложи стар софтуер (преди дизел гейт)...за Варна става въпрос

p.s. преместил се е до Метро - влиза се в метанстанцията , нагоре по улицата , вляво е сервиза.

Редактирано от Aaccaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте ,какво стана с проблема има ли някакво развитие.
Имаме подобен проблем ,но не е правен ъпдейт на колата .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...