Jump to content

А4 3.0 тди няма мощност


Recommended Posts

Здравейте ауди фенове!

Имам ауди А4 3.0 тди куатро....В7 автомат....От няколко дни почна да губи мощност...Няма ряз от кика....Проблемът се получава на моменти..Когато върви направо кърти...Когато не ще ме побърква...Интересното е ,че когато го загася и запаля отново проблемът изчезва и обратно...Ситуацията се променя след старта...Когато няма мощност спирам,гася и пак стартирам...Тръгне ли върви до загасяне....Моля за помощ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Проблемът е изяснен....Колата има лек челен удър...Сменян е волана ..Заради възглавницата...Но все още грешка air bag стои на таблото....Когато я изчистя ,след 200-300 км нещо бъгва в колата....Я не може да запали,я гюрукът забива.....И веднага след това грешка air bag се появява на таблото и всичко се оправя...За сега спрях да я чистя....И проблеми нямам...Но самият надпис air bag на таблото ми вади очите...Зимата ще му гледам проблема...Ся газ...

 

Само да вметна нещо...Все съм карал коли,нови ,прехвалени, уж мощни.....Тва ми е първото ауди....Следващата ще е пак ауди.....Тая дърта барака ме изкърти...233 кс. все едно sl 550 amg карам..🤔🤔

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...