Jump to content

Добър сервиз/майстор в София за А6 C7


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Моля ви дайте ми кординати на някой добър диагностик и майстор/сервиз за район София.

 

Моля без познати или приятели на които правите услуга, без сервизи които са на балдъзата и тн. Трябват ми такива в които вие лично сте ходили и работата им е била абсолютно адекватна,професионална и разбират как функционира една кола и защо може да прави това което прави. Вече мисля че повечето им е по-лесно да сменим всичко по-колата вместо да решим проблема. 

 

Трябват ми хора или човек който да разбира от А6 и да работи съвестно и кадърно. Писна ми от "добри сервизи" които само правят врътки да ти вземат колкото се може повече пари и да създават проблеми . Обиколих няколко такива.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеед в Надежда мисля, че ще оправдаят дейността си... Поне при мен са търсили конкретната причнина, вместо дай да сменим цялата кола. Но гаранция -...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Aleks67 Благодаря

 

@OvivO не ми се иска да опетнявам името на някой, дори и аз лично да не съм бил доволен. Също така искам да избегна излишни драми и полемики, не ми се знимава грам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Nomakbg написа:

Писна ми от "добри сервизи" които само правят врътки да ти вземат колкото се може повече пари и да създават проблеми . Обиколих няколко такива.

 

Това писание винаги е характерно за хора, които са купили автомобил, който надхвърля финансовите им възможности за поддръжка. И по същата причина избягват официалните сервизи на марката. Но искат "евтино качество" ...

България е малка и сервизите не са само в София. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@МММ1 колега, писах с идеята ако има предложения да ги споделите.

 

Мисля че няколко хиляди лева по сервизи и ремонти за месец и нерешен проблем може и да не ме слага в графа "евтино и качествено" а "скъпо,алчно и некомпетентно" 

 

И повярвай бях през някой от реномираните сервизи. 

 

Бих те посъветвал да си спестиш квалификациите и да се фокусираш над зададеният въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина малко прекалих  ...

Правилната диагностика е най-важното в случая. От моя опит мога да ти препоръчам официалните представителства. Другите са тези https://www.facebook.com/pcs.burgas/

Много са добри и е пълно със коли от цяла България. . Хем ще направиш една разходка по АМ Тракия в лявата лента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм и двата и съм по-доволен от Д-брос, откривали са ми заплетен проблем. Имат готино отношение, но и цените не са ниски, те и в С Кар не са ниски де. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-Брос ми оправиха един проблем, като създадоха друг, още по-голям. За мен са страшни некадърници.

В С кар ме излъгаха, че са сменили едни крушки и ми бяха монтирали некадърно една кора на вратата. 

Не ти препоръчвам нито един от двата сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Бако Мецан Благодаря за мнението. Това се оказва голям проблем със сервизите в днешно време. Избираш си дали да бъде счупено нещо "случайно" или да те излъжат с друго. Направо не знам какво се случва. Изключително много държа на коректното подържане и качествено на колата, но се сблъсквам навсякъде само с хора които гледат как да ме прецакат,излъжат или да ми навредят на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, защото там не е същата история :) просто цените са по-ниски ..

 

Проблема с големите сервизи е, че не знаеш кой точно ти работи по колата, каква му е подготовката и т.н. А проблема при майсторите, които си държат на реномето е, че са one man show и може да чакаш със седмици да ти дойде ред, защото са с ограничен капацитет и работят сами.

 

Който не иска да попада в никоя от двете групи си купува нова кола и в момента, в който и свърши гаранцията я оставя на следващия да се занимава с нея...

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще се включа по темата и с един "частен майстор", по препоръка от приятел. След удар встрани от трамвай (шофьорската страна), колата ми временно беше с пред-фейсови врати. Купих фейсови, договорихме 500 лв за слагането им + още 300 за боя (цени с труд) и се оказа, че здрава щипка няма. Да, ама човекът сви рамене и каза : "Или търси, или си взимай колата". После се оказа, че лайсните до праговете трябвало да се лепят с някакво лепило, че да застанат прави (?!?!). Перманентно пиян на гъз, все "едни парички да оправим, че ми изникнаха едни разходи а и детето море иска...." 

Реално човекът придоби познания по Д2 заради моята кола. За мен резултатът е 90 дни на произвола на времето, без централно, без радио и с криви врати. Какъвто ще да е сервиза - документ да има, после има кой да се разправя с тях. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПрАвете си сАми навесите. Така няма нерви срещу "цялото българско ("майсторско") човечество".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги,

 

дайте някакъв човек в София който е работил и правил 3.0 Битурбо двигателите на Ауди след 2015г.

 

Обиколих 3 сервиза където не могат да намерят проблем на това че пуши синкав дим от изпускателната система.

 

Преди да пишете, всичко е проверено за което може да се сетите. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/29/2022 at 12:00 PM, Nomakbg said:

Здравейте колеги,

 

Моля ви дайте ми кординати на някой добър диагностик и майстор/сервиз за район София.

 

Моля без познати или приятели на които правите услуга, без сервизи които са на балдъзата и тн. Трябват ми такива в които вие лично сте ходили и работата им е била абсолютно адекватна,професионална и разбират как функционира една кола и защо може да прави това което прави. Вече мисля че повечето им е по-лесно да сменим всичко по-колата вместо да решим проблема. 

 

Трябват ми хора или човек който да разбира от А6 и да работи съвестно и кадърно. Писна ми от "добри сервизи" които само правят врътки да ти вземат колкото се може повече пари и да създават проблеми . Обиколих няколко такива.

 

Благодаря!

Аз ходя в “ Друмник” и съм доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...