Jump to content

Буст контролер


petar.5

Recommended Posts

Здравейте колеги 

Първо да подчертая че колата ми е направена и във момента е 280 на гуми 1.8т

Имам един дразнещ проблем и той е колата е настроена на 1.2бара ,но ми прави едни мизерии и ми надува на 0.9 ,майстора ми я настройва от актулатора и постоянно или повече или по малко като налягане става ,но 1.2 не можем да я докараме ,апък като е повече компютъра отчита за пренадуване и влиза във авариен режим 

Въпроса ми е ,ако сложа ел.буст контролер, насочел съм се към LD performance дали ще стане да се направи 1.2 както си е и да се приключи този проблем 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може с турбо контролер , но трябва инфо .Първо да изкара тия коне ,турбото не е стоково и софта на какво налягане е настроен и турбото колко пиква като налягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е със т3т4 турбо на 1.2 налягане, обаче ми прави тези мизерии и не на надува от известно време на това налягане ,по горе съм написал ,водех я при майстора ,не можем да я докараме ,ако го направим на 1.3 например ,един два пъти като я настъпя и влиза във авариен режим ,компа го чете като пренадуване ,нямам буст контролер всичко ръчно се прави и за това реших да се посъветвам тук дали със него може да се оправи това 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...