Jump to content

Покупка на конкретна Q5


Recommended Posts

Да разкажа накратко какво направих с колата от обявата.

Отидох, пробвах я обстойно, огледах, разбрахме се за цената и я купих.

Естествено както при всички джамбази възникнаха следните неща за оправяне!

1. Смесване на масло в казанчето за антифриз - утре ще сменям маслен радиатор (охладител), барабар с пластмасовия корпус.

2. имам само 1 ключ, ще трябва да си направя втори - може съвети и идеи!

3. трябва да закупя джанти със зимни гуми 17-ки

4. навигацията как работи на това чудо? има слот за сд карта, но тя мисля е за песни. Вчера сложих сд карта 16gb, но не я прочете. Мисля да сложа по-малка (2 или 4GB), може и да я прочете?

5. Предстои следващата седмица смяна на масла и филтри двг, предни дискове и накладки, задни накладки и вече каквото открия по окачване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен т.1, другите кажи речи не са проблеми. За SD картата - за да я прочете трябва да е форматирана във FAT32 и да е до 32GB. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно въпросче относно едни джанти:

ЕТ47; 5х112; 7.5Jx17H2 ще паснат ли на Q-то?? Централния отвор мисля е 66.5мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Envo said:

Да разкажа накратко какво направих с колата от обявата.

Отидох, пробвах я обстойно, огледах, разбрахме се за цената и я купих.

Естествено както при всички джамбази възникнаха следните неща за оправяне!

1. Смесване на масло в казанчето за антифриз - утре ще сменям маслен радиатор (охладител), барабар с пластмасовия корпус.

2. имам само 1 ключ, ще трябва да си направя втори - може съвети и идеи!

3. трябва да закупя джанти със зимни гуми 17-ки

4. навигацията как работи на това чудо? има слот за сд карта, но тя мисля е за песни. Вчера сложих сд карта 16gb, но не я прочете. Мисля да сложа по-малка (2 или 4GB), може и да я прочете?

5. Предстои следващата седмица смяна на масла и филтри двг, предни дискове и накладки, задни накладки и вече каквото открия по окачване...

Е не я ли кара в сервиз да я огледат ? В зависимост от колко време е мешила масло/антифриз  може и маркучи да се наложи да се сменят ако са станали нан мекици  . За ключове имаше наскоро тема поразрови във форума . 

Първо оправи проблема а за другите неща не бързай , разрови се , прочети кой може да ти свърши работа , за Гуми и джанти не бързай да наливаш пари още :) Дано няма други подводни камъни . 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Envo Купи си кола за 25к с доказано некоректен километраж и омешани масло и антифриз???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не беше ли 35к?! 😮

 

@Envo: ако си приел подмладяването с 2 години и върнатия пробег, то не знам как не си я закарал в сервиз, като може да има друг скрит проблем, който да те бутне веднага 5 бона още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита, и по-малко проблеми да има, вече връщане назад няма, каквото излезе трябва да се прави. Но защо по дяволите се стискате за 100 лв, да я закарате в който и да е малко по-читав сервиз, да я закачат на компютър, да я огледат отгоре и отдолу, не го разбирам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...