Jump to content

Audi S3 2007 2T TFSI


Recommended Posts

Заслужава ли си колата има ли проблеми с двигателя освен че гори масло.
Всичко за модела което можете да ми кажете ще съм много благодарен търсих доста информация за него но не намерих много по форомите
Може ли да се засили колата и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 15г кола всичко може да се очаква , при положение че не се знае и как била поддържана и определено си е риск .Разрови се в audizine , може да попаднеш на инфо за това което търсиш . 

Всичко може да се "засилва" зависи колко $ имаш за тази цел и какви резултати очакваш 300+ или 400 +  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Висока му е цената , тва като го регистрираш + гражданска ще дадеш още към 700-800 и с обслужването може да стъпи на 20к , ако няма транзитни номера - валидни , няма да можеш да го покараш . Има още няколко регистрирани на около 14 к . Има колеги тук във форума които могат да ти проверят по рама какво ще излезе за колата , но не ги знам по имена / никове . Имай предвид че кат идеш да я гледаш / купуваш - толкова има да и се радваш , че може да пропуснеш да провериш доста работи :) Няма много такива по улиците , аз във варна съм виждал 2 такива и няколко от предния модел :) Трудно ще събереш достатъчно инфо от БГ , рови по чуждите форуми и по ю тюб гледай ревюта +ве , -си , проблеми кой какво е качвал . Успех 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за информацията ❤️ гледам тази защото е на по-малко КМ и уж има сервизна история иначе наблюдавам и другите.
Тези пари няма да му ги дам ще гледам да я свали поне на 16к .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...