Jump to content

1.9 тди Афн постоянно губи центровка


Audia4110

Recommended Posts

Здравейте,моля за помощ някой ако знае колата е 1.9 афн вече 3 път правя центровка,след това работи Ок 1 ден и се разваля пак.Колата започва да пуши и да тресе,като докарам на белези на помпата е с два зъба напред от белега и разпределителният вал също.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ролката на ангренажа  на колянов вал виж дали не мърда.Ще се наложи да се поразглоби за да се види. Мобе да бележиш ,центроваш и после да видиш белезите къде са като избяга центровката .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нормално ли е като сваля ремъка колелото на гнп-то да има лек луфт навътре и навън ? Защото го пробвах и играе леко,иначе на първо четене болта е стегнат но вътре явно самия вал на гнп-то играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да има луфт, най вероятно ти превърта или колето на помпата по вероятно или на коляновия вал, чест проблем е при тоя мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем с AHU. Толкова се влоши, че правя центровката и на другия ден дори не иска да пали. Колелото на коляновия вал е ОК, според майстора при мен проблема е от маховика.

Редактирано от dodko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам вече и аз разглобиях я 3 пъти вече затварям работи супер и се разваля след 20км, а нито я натискам нито нищо. 80 -90км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...