Jump to content

Малък обхват на дистационното на audi a6 4f


IMI

Recommended Posts

малък обхват на дистанционното, трябва да съм при колата за да се отключи/заключи дори по някога не хваща изобщо трябва да натисна няколко пъти.

сменял съм батериите няколко пъти с два броя дистанционни съм и при двете е по същия начин.

моля помагайте какво трябва да се направи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото пишат в чуждестранните форуми, проблема се оправя при смяна на запалителната ключалка.

 

So the ignition switch was the issue? I bought my 2011 Q7 TDI used a few months ago and it has had this problem since day one. New keys and batteries didnt help. When I pull codes I only get rear breakage glass sensor nothing related to ignition. Really frustrating issue.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така, но само като съм близо до колата - иначе отдалече хваща. Много ме ядосва понякога, че като съм до колата натискам по няколко пъти за да се заключи, а отдалеч (20 и повече метра) се заключва без проблем. При мен имам чувството, че проблема е само при заключване - при отключване си работи винаги, без значение от разстоянието. Чудя се дали не се е прецакало самото бутонче за заключване и от това да е проблема :nixweiss: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И при мен е същата работа ама никога не съм търсил къде е проблема. Мислех, си че нарочно е така, за да не се прихваща сигнала и някви такива :Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да не е нещо с антената проблема? Спомням си, че преди години иамх такъв проблем, когато ме би оная страшната градушка от юли 2014г. Беше се разкачила антената отзад на стъклото и дистанционното почти не ловеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какво може да й е станало, защото реално хваща, просто трябва да съм близо до колата. Сега ми се струва, че още повече намаля обхвата, може би батерията е за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...