Jump to content

Наводнен радио модул


TKM

Recommended Posts

Радио модула ми пийна малко водица. Щетата не изглежда видимо голяма, но с него мултимедията или забива, или изобщо не иска да стартира. Дали подлежат на ремонт и случайно някой предлага ли? Номера и модела са на снимките.

 

0-02-05-04552281523a9c2ee43007f7d8e8b589a7352c50fb342eb0dbb7473e4956836e_45f5dff3836a9488.thumb.jpg.183b5effad7862b462c3ced8e8a5bc38.jpg0-02-05-7a660b94f3e2288b054880b0b0b447b0ec4cda9ec27de3b59c89a164bc0302f3_5d4db8cb43c4fc37.thumb.jpg.5e2fdcd49f5a839f2b70267652c89e5f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте! Случайно дали установихте от къде се е намокрил радио модула! Аз имам същия проблем. Тече ми вода някъде над радио модула и парктроник модула се беше скапал, но не мога да разбера от къде идва теча. Пълна кухината над модулите с парцали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Даниел Косев 

2 са вариантите поне при мен. 

1 - от проблемен соларен шибидах. Не е добре уплатнен към рамката и съответно влиза вода и почва да се стича по вътрешната част на тавана, накъдето намери път. Вече в зависимост от колата.

2 - сменяно ми е задното стъкло, съответно не е добре сложена лайсната под него, точно между стъклото и капака на багажника. Напълнено е със силикон и лайсната стои в изправено положение. Гледах на други А8-ци, че буквално трябва да ляга върху долната част на стъклото и така ще изолира доста повече и от шум и от движението на водата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@TKM: люкът никога не уплътнява плътно около рамката на покрива. Има си дренажи, които се почистват, защото се запушват. Два отпред и два отзад, като на A6 аз достигам само предните два

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя люк тече това лято. Не знам какво да го правя. Чистил съм ги тия дивотии. То какво ли не трябва да им прислужваш.

Добре, че стои в гараж, иначе да се е наводнила вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята D3-ка на отводнителните отпред канали идващи от шибидаха самата тръбичка беше излязла от накрайника който излиза и така течеше между подкалника и купето и естествено влиза вътре в купето. Явно някой е надул с компресор с високо налягане и е изплюло от снатката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Имал съм две коли със шибидах и с двете съм имал проблеми. Постоянно запушени дренажи, излезнали или спукани тръбички  и други подобни неща. Теч на вода се открива много трудно. Повече не бих си взел автомобил със шибидах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е приятно да имаш люк, но си изисква да се грижи човек за него. Да се смазва, почиства и отпушват регулярно дренажите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...