Jump to content

Ще пасне ли новия ключ


Envo

Recommended Posts

Здравейте, поръчах си ключ за Audi Q5 2013-2014г. фейслифт, с 3 бутона, без кейлес.

Оригиналния ми ключ е с номер: 8K0 959 754 H, а новия е 8T0 959 754 C.

Предполагам, че новия ключ няма да стане на колата, понеже работната честота е 868MHz, а новия е на 315MHz(доколкото видях в нета)?!?

Има ли смисъл да ходя да ми го обучават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера на ключа също има значение и защо го купуваш като знаеш разликата в мегахерците ? Провери при ключар най добре , но едва ли ще успеят да помогнат но все пак се консултирай . До колкото знам първо трябва да се отрегистрират всички ключове и след това да се добавят този който имаш и "новия-стар " , и ако не се харесат .... game over , после ще иска ключ като оригиналния и няма да можеш да караш/отключваш колата докато не си хареса ключовете и проблема е че иска поне 2 ключа , с 1 неможе . На мен като ми правиха ключа в Ауди / искаха и другите 2 /нямаше проблеми , но те си го поръчаха , рязаха и обучаваха - 15 мин програмиране и тест :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си 868MHz, изрично писах на китаеца да не обърка и пак е изпратил грешен...Ще отида на ключар направо да ми направи за 250лв нов ключ (ключът е от него).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се направи диспут за пълната цена + доставката със снимка доказваща че изпратената стока нe съответства на описанието, в повечето случаи АлиЕкспрес възстановява платеното след час без даже и да пита продавача. Това ми се случва вече два пъти през последните 3 месеца.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...