Jump to content

Audi Q5 предна броня retrofit


audifanatic

Recommended Posts

Здравейте! Имам въпрос към колеги които са запознати по темата. Ауди Q5 2011 с prefacelift броня, мисля че даже не е S line (Снимка1). Дали ще стане предна броня от SQ5 комплект с решетки за халогенни и грил? (Снимка 2)На снимките ми прилича като на броня S line plus поправете ме ако бъркам, ако броня sq5 не става, то дали броня от S line plus ще стана? Благодаря на всички! 
 

94E1BF45-9022-45C3-99C4-A66E664F3B49.jpeg

4DDA315F-F25A-45B0-84E4-99CDB4CE64B9.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали тази броня е същата като броня S line plus. Защото, ако е същата би трябвало

да няма проблем. Виждал съм преди фейса Q5 със S line plus пакет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броните на Q5 B8 i B8.5 са взаимно заменяеми, няма значение с-лайн или не. Само те съветвам ако сменяш бронята, да смениш и фаровете, също и стоповете, т.е. ако ще се прави, да стане като хората, не циганийка/франкенщайн - фейсова броня със старите фарове, или отпред фейсова, отзад префейс. Или я остави така, или смени броня фарове и стопове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест тази броня дето съм качил на снимка 2 е същата като S line plus бронята?  Четох по чужди форуми, че и капака на двигателя се сменя защото стария бил да опира? Не знам дали това е така… Принципно гоня визията на S line plus пакет. Това ми е идеята като цяло. Преди фийса фаровете си ми харесват много не че фейсовите са зле но и двата модела има по нещо хубаво. Това на снимката мисля, че е S Line Plus

 

84B50E62-FE08-4A46-A8BB-B9EAB9615C8E.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи фаровете може и старите да останат, но трябва да се смени и предния капак, защото е леко различна формата. Фейсова броня с фейсов капак, префейс броня - префейс капак. За фаровете нямало значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...