Jump to content

Раздатка


Gotin_6664@abv.bg

Recommended Posts

Здравейте, не отдавна писах във групата относно раздатката на куатрото ( ауди А6 авант/ 2009 фейслифт/ 247к.с ) вчера ходих във оторизиран сервиз да го сменят въпросното масло на раздаткта. Та къто звъннах да питам за цена ми казаха 300лв.. и понеже е сервиз на Фолксваген си помислих че е нормално да е по скъпо но както и да е. Отидох оставих колата казаха ми че до час .. час и половина ще звъннат.. не са !  отидох аз и видях че колата била готова. Отидох да плащам цената вече не била 300лв ами 174лв. Качих се в колата вярно вибрациите от колата при пълен ляв или десен намаляха драстично.. само че и мощността на колата също се е променила вече не върви както преди да я оставя във сервиза. Интересното е че пре леко завиване къто натисна педала не на кикдаон върви калто преди, но когато тръгна при изправен волан пак е мудна и на ниски и на високи все е мудна. Не звъня във сервиза защото останах крайно недоволен що годе оправиха вибрацийте от раздатката но вече колата ми не е толкова бърза. ( не светят излишни светлини по таблото няма грешки всичко изглежда както си беше) но колата стана една да не кажа две идеи по мудна. За това реших отново да пиша във групата моля помагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...