Jump to content

Custom heat exchanger за 3.0TFSI


Recommended Posts

Здравейте колеги . Въпроса е следния понеже гледам , че въпросния HE е луди цифри в чужбина и като сложим мита доставки и тн. Става дълга и широка . Въпроса е дали някой знае човек или фирма коята е способна да изработи този така “сложен радиатор “ . Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам иде реч за охлаждане на чарджъра та, това хич не са баш прости радиатори. Отделно има достатъчно адекватни решения и доказано работещи с готови планки маркучи и всичко необходимо за захващане на кулера.

Ся ако много желаеш да си правиш експерименти дерзай.

 

П.с. Доста от въпросните радиатори могат да се поръчат и от европейски доставчици... Ся ако очакваш нещо за 500лв... е такова нещо няма. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ivo3319  Какви пари е един качествен универсален, голям радиатор? Не зная, затова питам. И на мен ми е интересно от любопитство. Не ми трябва, моят съм го купил отдавна.

Аз лично съм на мнение, че може да се компилира подобно нещо на половин цена. В момента си ги измислям на прима виста - един хубав, голям радиатор от китай, 2 тръби и една пробка и добър аргонаджия да ги навърже. Пропускам ли нещо? Нали не си мислите че тези радиатори са специално правени в уса или не знам къде.... Всичко идва от китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами остава това като вариант с универсалния . Търся евентуално други варианти и така искам да погледна всички варианти и вече да имам избор хаха . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.01.2023 г. at 17:48, zhelyazA6 написа:

@Ivo3319  Какви пари е един качествен универсален, голям радиатор? Не зная, затова питам. И на мен ми е интересно от любопитство. Не ми трябва, моят съм го купил отдавна.

Аз лично съм на мнение, че може да се компилира подобно нещо на половин цена. В момента си ги измислям на прима виста - един хубав, голям радиатор от китай, 2 тръби и една пробка и добър аргонаджия да ги навърже. Пропускам ли нещо? Нали не си мислите че тези радиатори са специално правени в уса или не знам къде.... Всичко идва от китай.

 

Китай митай, ама поне знаеш, че идва с планки манки и готов за монтаж. Остави тия схеми с неясен край ... ама който има желание да експериментира.

Отделно към някои решения има и разшителен съд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...