Jump to content

Android дисплей А6 Android 11 System Car Touch Screen Radio For Audi A6 C7 A7 2012-2018


Audi A6 4G

Recommended Posts

Здравейте,

Някой запознат ли  с качеството на андроид дисплеите. В линкът по-долу от Алиекспрес се сменя целият дисплей, като новият е с тъчскрийн, по-добра графика и повече екстри от старият екран. Струва ми се по-добър вариант от Carplay със старият дисплей. Но бих желал ако някой е монитирал такова нещо да сподели мниние.

Coika 9" Android 10 System Car Touch Screen Radio For Audi A6 C7 A7 2012-2018 Wifi 4g Sim Google 8+128gb Carplay 8 Core Gps Navi - Car Multimedia Player - AliExpress

Благодаря,

COIKA-9-Android-11-System-Car-Touch-Screen-Radio-For-Audi-A6-C7-A7-2012-2018.jpg_640x640.jpg

1.jpg

2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм монтирал една също от али експрес. Цялата екстра със задна афтърмаркет камера излезе 700 долара. Моята е с 8.4 инча дисплей от една компания Ouchuangbo. Дисплея е 1280х720p. Сега предлагат такава с 9 инча която изглежда още по-яко и е с по-добър процесор и повече рам.

Вече година и половина съм с нея. Има 1-2 неща които дразнят , но като цяло аз поне нямам оплаквания. Всичко е плъг енд плей и инструкциите са достатъчно подробни за да не се объркат нещата.

Главно я ползвам за Waze и YouTube, но става и за телевизия и видеа. Android Auto работи също но тъй като моя софтуер е с андроид 9ка не се ъпдейтва до последната версия. Зад екрана има говорител и е много удобно защото можеш да слушаш музика от колата а навигацията да известява отделно. 

Функциите от централната конзола и волана работят но само в главното меню и базовите приложения които идват с андроид модула.

Редактирано от Nikolay Tanchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не отидеш при специалист, който прави ретрофити на Ауди и да ти качи Android Auto, Google Earth, да ти отключи каквито искаш функции, включително гледането на видео? Така ще имаш същите екстри като китайския екран, но ще работят всички функции, които се контролират от волана и бордовия компютър. Ако искаш контакти на специалист в София, мога да ти дам.

Изпратено от моят ONEPLUS A6013 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си струваше да се направи защото аз бях с rmc варианта , без навигация и с малкия 6.5 инчов екран. Нямах GPS антена и ако трябваше да ретрофитвам трябваше да сменя и централния панел с "радиото", дисплей и централната конзола което излизаше над 3к.

Екрана е с по-добра разделителна от оригиналния, самия тъч е много по-удобен от набирането на букви и цифри за да се обадиш на някой. Китайката идва със собствен блутут и антена за GPS която съм сложил отпред до централния високоговорител на таблото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно си постъпил, колега! Оригиналните мултимедии на Ауди са под всякаква критика. Достатъчно е само да разтърсиш този форум за да видиш колко пъти им спират Google Earth. Да не говорим за останалите престарели концепции, като ъпдейтване на картите на навигацията веднъж на Гергьовден. 😆

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, jkolev0305 написа:

Защо не отидеш при специалист, който прави ретрофити на Ауди и да ти качи Android Auto, Google Earth, да ти отключи каквито искаш функции, включително гледането на видео? Така ще имаш същите екстри като китайския екран, но ще работят всички функции, които се контролират от волана и бордовия компютър. Ако искаш контакти на специалист в София, мога да ти дам.

Изпратено от моят ONEPLUS A6013 с помощта на Tapatalk
Нищо общо във функционалност между ОРГ и Андроид...За дисплея пък въобще няма сравнение :)Във ползва на андроид-а естествено ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, jkolev0305 said:

Защо не отидеш при специалист, който прави ретрофити на Ауди и да ти качи Android Auto, Google Earth, да ти отключи каквито искаш функции, включително гледането на видео? Така ще имаш същите екстри като китайския екран, но ще работят всички функции, които се контролират от волана и бордовия компютър. Ако искаш контакти на специалист в София, мога да ти дам.

Изпратено от моят ONEPLUS A6013 с помощта на Tapatalk
 

Защото оригиналния дисплей и въобще цялата мултимедия на 4г-то е пълна скръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Държи постоянно защото не се свързва с моторчето на оригиналния дисплей. Просто е с пластмаса която покрива дупката. Но на мен не ми допадна защото исках да е максимално близо до стоковото. 

Мултимедията се кодира от китайците, спрямо модела на колата и нивото на екстрите с които е. Основно с какъв тип радио и дисплей е оригинално.

Иначе няма разлика в монтажа. Една буферна кутия към която се свързват всички екстри на колата и от кутията отива видео кабел към екрана.

 

 

Редактирано от Nikolay Tanchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли снимки на интериора след като си сложил мултимедията? Искам да видя как изглежда и дали се “вързва” на интериора или е като насадено съвременно нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е такава която се прибира. Ето една две снимки по време и след манипулацията :)

Ще снимам още една сутринта като вляза в колата на затворен екран. Аз поне не виждам някаква огромна разлика.

20210212_142416_copy_1420x1065.jpg

20210213_105839_copy_1472x1103.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и на затворен дисплей. Трябва малко да го коригирам нагоре за да е на ниво с другата лайсна но като цяло разлика с оригиналния няма.

20230202_153152_copy_1400x1050.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...