Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,колеги имам проблем с ауди а6.3.0тди 224коня 2005г.ръчка.Колата я имам от месец,когато я пробвах нямаше никакъв проблем.Проблема дойде след като колата загря и на празен ход имаше страшно тресене на двигателя и сив пушек.Закарах я на майстор каза,че за него са дюзи,на диагностика показа някакви отклонения първо на четвърти после на пети цилиндър.Оставих колата на другият ден ми се обади и след по обстоен преглед ми каза,че тресенето идва от маховика.Смени ми съединител с маховик и си взех колата,каза ми да видя софтуера дали е пипан защото като тръгнел да трие грешки колата гаснела.Сложиха ми сега оригиналният софтуер но колата продължава да пуши само тресрнето много по малко се усеща даже на моменти го няма.Гасенето при триене на грешка се оказа дросела,изключи го и сега не гасне като се трият грешките.Дава грешки във вихровите клапи днес им махнах буксите и няма разлика.Моля за съвет какво може да бъде,предишния собственик се кълне,че е свалял дюзите и са закачани на стенд и взичко е в норми.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пушек са дюзи.

Тая кола май е с много проблеми. 

И дросела трябва да го оправиш. Сигурно и дпф е пълен. 

 

И като е трил грешки да беше казал какви са. Иди да ги видят, после да ги изтрият и след малко каране иди пак да се види кои са актуалните.

Редактирано от mshbul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...