Jump to content

Тресене при подаване на газ


userpmmpmm

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

Колата е A4 B6 1.9tdi AWX ръчка. Появи се един проблем. Усеща се тресене, най-вече при подаване на газ. На 1-ва, 2-ра се усеща от време на време при подаване на газ, най-вече след десен завой, трета вече се сеща осезаемо, а на 4-та и 5-та имам чувстовото, че ще се разпадне. Няма значение дали леко съм сложил крака на газта или е до долу. Когато пусна газта, не изчезва напълно тресенето, усеща се леко, все едно има крива гума или джанта, като изключа от скорост, всичко изчезва. Също така на свободна, когато пусна колата леко да пълзи, се усеща едно пристъргване. Имам съмнения за ляво вътрешно каре. По маншона имаше грес и ми се стори скъсан. На изправен волан се наведох под колата и почнах да мърдам полуоската, от време на време се чува да хлопа и има луфт, при навит пълен десен се появява винаги. Луфтът се усеща откъм скоростната кутия. Пробвах на дясната полуоска същото, но там не помръдва даже. В петък ще ходя в сервиз, но все пак ми се иска да чуя и други мнения. Има ли възможност да е маховик или някой тампон?

Редактирано от userpmmpmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...