Jump to content

Съединителя боксува


novvkluba

Recommended Posts

Здравейте колеги. От скоро започна да ми боксува съединителя след 2хил. оборота като надуе турбото. Искам да ви попитам какъв съединител ще ми препоръчате, който да държи до към 200 коня от личен опит или от познати. Един приятел ми предложи да се поинтересувам от закс перформънс притискателен диск и феродов, но цената му е колкото колата ми :D  и просто не ми се струва удачно за всекидневна кола да се сложи такъв съединител. Колата е 1.9 131 с чип и хибридно турбо (към 170-80кс) е вмомента. 

Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от недостатъците на чипосването на TDI  - съединителя заминава по-бързо. И не само той. Затова не трябва да се прекалява.

Редактирано от user12321
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че тези коне са прекалено много, виждал съм къде по напомпани 1.9ки и като ми кажат, че са със сток съединител ми пада ченето... Просто може и тоя съединител да не си знае километрите и затова да се предава. Все пак няма нищо вечно. Парите за нов съединител така или иначе ще ги давам, поне да не е нещо, което ще сменям пак след 10хил км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Аз карам 1.9тди 131ца. GTB1756VK 220коня на 507нютона с стоков съединител на Люк комплект нов 10к км до сега няма проблем.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...