Jump to content

Читав сервиз във Варна за Ауди 80


Horus

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Бихте ли ми препоръчали сервиз/колега който се занимава с Audi 80 и си разбира от работата. Става въпрос за Варна. Ходих в няколко сервиза (в Русе, но вече живея във Варна) и ми отказаха с цитирам "толкова стара кола никой не се наема да ремонтира" което до някъде е разбираемо. Та за Варна хич не съм ориентиран къде да отида. Карам B4 2.0 с ABK двигател и се нуждая от качествена диагностика и преглед на колата, защото имам няколко проблема вече. Ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на един приятел в София със Seat Ibiza 1.9TDI 1999 му дрънкаха същите простотии. Отива даже при форумните майстори на VW в Герман и от там му разтягат локуми как колата нямала компютър да им покаже грешката, как била много стара. Приятелят ми от форуми в нета разбира, че проблема му е в някакъв възвратен клапан ли, к'во там. И в друг сервиз му го оправиха. Ама след това започва да му намалява спирачната течност. И от там, където му оправиха предишния проблем...Ау, ау този бил отзад в кантара, ама тая кола била стара, нов кантар струвал 2000 ли, та 5000 лв ли, по-добре да я хвърля. Отиде с колата чак на другия край на София, в Люлин и там някакъв майстор по спирачките му оправи проблема. Течеше му около задна лява гума, някакви тръбички ли, какво беше... Чудо голямо, няма що.

 

Един друг приятел с 20-годишен Jeep Cherokee при по-засукани проблеми ходи само при някакъв дядо Владо от едно село до София за диагностика. Аз с моя Avant по едно време се бях засилил за диагностика в някакъв Bosch сервиз в кв. Дружба в София. Отвън реклами колко са добри. Вътре - ама колата ми била стара, а те нямали такъв преходник. Те им го преходника, няма и 10 лв. :spot:

https://sklad66.com/cms/Prehodnik-OBD-F-16pin-kam-VAG-2x2.html

 

Теглих една майна, купих си преходник, кабел и вече сам си правя диагностиката.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...