Jump to content

Проблем със скоростите


camarosswhite

Recommended Posts

Здравейте, Колеги. Имам следния проблем .. Когато карам колата нормално с лека газ или ако върна леко газта превключва се едно тамън излиза от магазина, обаче когато я карам да кажем агресивно ( тоест при рязко подаване на газта, но не пълна, задържам леко педала между 3та и 4та и се получават, като удари се едно се мъчи да нацели коя скорост да влезе. При нормално каране и ускоряване напълно, ги няма тези удари единствено по грубо вкарва скоростите 4та и 5та. Забелязах, че само в движение оборотите ми играят в ниските да кажем ако съм на 3та и карам с лека газ играят от 1100 до 1200 1300, тръгна ли да ускорявам няма играене, също така като карам да кажем качвам байр и давам леко газ кутията се мъчи да задържи 3та предавка и вече като види зор чак тогава сваля на 2ра .... Кутията я рециклираха в МИД Ауто Варна при наличието на същия проблем, обаче разлика няма се едно не е сменяно нищо по нея. Рециклиран е ужка автомата + плюс мозъка и хидрото. Прегледал съм предния диференциал лично защото ме съмняваше, че има луфт и може от там да идва проблема, е направих го но същата работа. Закачвам я с VCDS диагностиката, и всичко е перфектно, като живи данни, също така няма грешки. Благодарен ще съм някой ако ме насочи какво да правя.. Благодаря предварително.

Редактирано от camarosswhite
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...