Jump to content

Тунинг за Тампон на скоростната кутия B8


ao4nii

Recommended Posts

Има някакво изобретение което се поставя в тампона на скоростната кутия и така става много стабилен целия двигател .Дали го има в БГ ,някой ако е купувал нека сподели, че от известно време търся и не мога да намеря  тук в клипа се вижда какво представлява https://www.google.com/search?q=audi+a4+b8+change+tampon+transmission&tbm=vid&sxsrf=APwXEdevKeVdP1t-pnd3i8ss3xxUY_rO4A:1679931492552&ei=ZLghZNiaId6Xxc8P16WQoA4&start=10&sa=N&ved=2ahUKEwjY3PC-uPz9AhXeS_EDHdcSBOQQ8tMDegQIERAE&biw=1600&bih=744&dpr=1#fpstate=ive&vld=cid:fe8d86c3,vid:kKA0twkuES4             034-509-4014

Редактирано от ao4nii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.ecstuning.com/b-ecs-parts/transmission-mount-bushing-insert-kit/009860ecs01~a/ 

Пробвай при тези :) като цена незнам как е / скъпо-евтино / имат и европейко подразделение ама аз си ровя в щатския :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам го, бях го сложил за около 2 месеца на Q5 B8, като гледам на клипа ми изглежда абсолютно същото. Ако става, мога да ви го дам. На мен не ми хареса, защото леко се увеличи вибрацията в купето - при натисната спирачка на светофар, усещаше се леко в педала, както и да е, не ми хареса и го махнах. Така че ако решите пишете на лични, ще ви го снимам - с болтовете си в оригинална опаковка, някъде в мазето :), от една британска фирма го бях поръчал 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да не те слуша главата за да си купиш такъв и да очакваш "чудеса" :) ама всеки си знае за себеси :) 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък чудеса! Един прост детайл от алуминий, където всеки може да го направи и копира. Ти какво очакваш от тоя където струва 62 долара? Да е извънземен ли. А и въздействието от този ретрофит е меко казано противоречиво, така че всеки си изибира както каза.

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 28.03.2023 г. at 0:27, mhi406vt написа:

Имам го, бях го сложил за около 2 месеца на Q5 B8, като гледам на клипа ми изглежда абсолютно същото. Ако става, мога да ви го дам. На мен не ми хареса, защото леко се увеличи вибрацията в купето - при натисната спирачка на светофар, усещаше се леко в педала, както и да е, не ми хареса и го махнах. Така че ако решите пишете на лични, ще ви го снимам - с болтовете си в оригинална опаковка, някъде в мазето :), от една британска фирма го бях поръчал 

Би ли ми го продал да го пробвам и аз за 1-2 месеца,писъл съм и на лични

Редактирано от ao4nii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...