Jump to content

Audi A3 8L голямата перка не се включва


Antherion

Recommended Posts

Здравейте, 

Голямата перка не се включва, малката на парното която е си работи. Когато се дадат на късо от буксата пак само малката перка тръгва. Може ли някой да ме упъти към релето което управлява голямата перка или проблема е от самата перка и иска смяна 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да похарчиш ненужно пари за перка, свали проблемната, разкапсуловай мотора и виж дали не е проблем с четките. Няколко пъти съм връщал към живот перки, обявени за смяна. Чак след като се увериш, че не е там проблема, минавай на друга.

При смяна на перката, спазвай ОЕМ номера ѝ, както и буквата в края му, че иначе ще купуваш втора след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Не зная какво си давал на късо от буксата на малката перка. Голямата зависи от прочети това направих си труда да погледна ел. схемите - 1. Сензор за налягане на фреона. 2. Ключ за вкл. на климатика. 3. Контролен модул на климатика. 4. Четки на вентилатора. 5. Предпазител на вентилатора-ако четката е дала на късо вече, както при мен. 6. Сензори за температура външен-намира се под левия фар на кофти място, вътрешния е над управлението на климатика има едни малки технологични дупчици е зад тях. Със сигурност има и още, но съм на три ракии и само това видях в част ел. Това с черното е по вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...