Jump to content

Ремонт на Full LED фар


n0pain0gain

Recommended Posts

Здравейте, 

Имам странен проблем в предния ляв мигач, част от самата лента от време на време спира да свети, при гасене и палена на колата отново проблема изчезва за неорпеделно време. Колата е фейслифт. Ходих в порше запад и ми казаха да си търся някой да ми го оправи, защото при тях евентуално само смяна на целия фар което е скъпо и безсмислено. Та идеята ми е препроъчайте ми някой които се занимава с такъв вид неща и ще свърши добра работа. Колата е от америка и предполагам че нещо се е прецакало по 'преправането' на фара за нашия регион.

П.С. Така и не ми стана ясно каква е разликата в светенето на америкнаските мигачи и европейксите, че се налага някакво преправяне.
П.С. Факта че мигачите ми светят едновмренно, а не с ефект/анимация на пълнене от едини към другия  край има ли връзка с това че е америкснка или е някаква екстра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа нямам си ни най-малка напредстава каква е разликата между америкнаските и европейските и какво се преправя. Точно за това питам.
Но разлика визуална в самия фар има между мойте и примерно друга Европейска А7.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от задните мигачи, предните не е нужно да се преправят за да се мине техно тест. Преправяш ги само ако на тебе лично нещо не ти харесва как светят или изглеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално на А7-цата пък никаква разлика няма между европейските и щатските. Сайд маркера е на предната броня, а не в самия фар както на А6.

Виж питай тоя дето ти е казал, че трябва да се преправя. Може да научим нещо ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

В Порше софия запад ми го каза приемчика… 😃 Понеже исках да ми премахнат единия ключ, тъй като колата е с регистрирани 3, а при покупката ми дадоха само 2. Думите на приемчика бяха понеже са преправяни предните фарове решихме да не правим обучение на ключовете защото щяла колата да светне като коледна елха от грешки… или пък аз не съм го разбрал правилно, знам ли вече и аз.

 

п.п. А какво точно се преправя по стоповете?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлепят се и се сменя диодната лента с оранжева. След това се прекодира, че да не светят заедно като натиснеш спирачка. 

 

Аз моята като я взех ги прекодирах през obd eleven с кредити. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Малко се отклонихме от темата, в крайна сметка някакви предложение за читав място където да рециклират/поправят фулл лед фарове?

 

Редактирано от n0pain0gain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...