Jump to content

Покупка на ново AUDI A4


Recommended Posts

Здравейте приятели,

 

Спрял съм се на ново ауди а4, на този етап гледам модификацията:

40 TFSI със 7-степенен S tronic, от към екстри гледам да е скромно:

Базовият черен цвят, модификация advanced (тук е първият ми въпрос - каква е разликата между advanced и S линията и струва ли си разликата в парите),

като допълнителни неща:

Smartphone-Interface

Digital cockpit

Черният пакет за оптика

Тук имам следните въпроси:

Пропускам ли нещо критично.

Изчетох темата за Б9 и там основната критика е музиката, и в последната версия ли е така, Bang & Olufsen пакетът до колкото разбирам не оправя ситуацията и не си струва.

Благодаря ви много и поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на какво се дължи, но същата обикновенна музика в а5 свири много по-хубаво. С черния пакет според мен изглежда много добре. С Лайн зависи дали е пълен или само външен. Всичко е въпрос на вкус и пари в крайна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен от Sline опциите наистина си струват спортните седалки. Воланът е по-красив, но това е въпрос на вкус. Спортните амортисьори са твърди - пак въпрос на вкус. Външните брони, раздувки и тагове за мен са по-скоро минус, но някои харесват тази визия повече. Мисля, че всички опции в С лайн пакета могат да се поръчат и отделно, както казва колегата горе - въпрос на вкус и бюджет. На вторичен пазар S-line е по-атрактивен според мен (ако това е някакъв критерии)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и благодаря за обратната връзка.

Спортните седалки са най - интересният елемент, но като самостоятелна екстра са 375 ЕУР. Цялата оптика на Advanced е изчистена и ми допада повече.

Има допълнително екстра Audi sound system, която може би подобрява ситуацията, но трябва да се чуе.

Какво ви е мнението за стоковите фарове?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S-line е по ниска с 22 мм, което според мен е минус. Фаровете и обикновените да са пак си светят, голямата разлика е с матрикс. Не знам дали при фейслифта има разлика в колонките, но ако няма - базовите колонки са трагично зле, изобщо не можеш да усилиш. Все едно си пускаш от блутуут колонка. При ауди саунд систем пак не е добре, но е много по-добре от базовите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е само проблем че фаровете са ксенони да не те бърка. Да по-добре изглежда с лед и малко по-добре свети но ако другото не е проблем не са болка за умиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Приятели,

 

след около 7 месеца чакане автомобилът е доставен. Благодаря за съветите и обратната връзка.

ако имате въпроси към модеа съм на линия.

 

Поздрав!

 

 

a4.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...