Jump to content

Скорости 3.0 тди 233


thanosbiceps

Recommended Posts

Колеги,имам “проблем” със скоростите.Като покарам известно време(80-100км) почва да удря при свалянето от 6та на 5та и от 4та на 3та.Също така,като дам на R,без значение дали от P или от D има удар отново.Някой сблъскал ли се е с подобен проблем?луфт някъде?тампони на скоростите?клапани на мозъка на кутията или луфт като цяло в кутията?Да споменя че на диагностика не излиза нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло сменял ли си. Може да е логиката тоест клапановото тяло. Гледай и живи данни. Ниво маслото и т. Н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@billysezgo  не съм го сменил маслото,незнам и кога е сменяно последно от предишния собственик.Нивото не се ли проверява на запален двигател на подемник като отвориш пробката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Мини ъпдейт-мозъка свален,пратен в мид ауто,напълно здрав на стенд.Само почистване.Сменихме и маслото но е съшата работа за първите 15км поне.Остава само адаптация да направим и ако не стане незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имаш проблем в пакетите. С адаптация не знам какво ще промениш. Пробвай с обновление на софта може да е по добре но не значи че нямаш механичен проблем а може и да ти загрява маслото запушен топлообменик

Редактирано от billysezgo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@billysezgo  занулих адаптацийте,300км по късно всичко изглежда добре за сега,поне откъм смяна на скоростите.Наблюдавам нещо като пулсаций или буксуване понякога с постоянна скорост но незнам откакво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...