Jump to content

Покупка на Ауди А6 бензин 2011год.


Recommended Posts

Здравейте.Въпросът ми е точен и ясен 😀.Кой мотор е по-добър при бензиновите  2.8 или 3 tfsi?Пояснявам,със сегашната кола,която е Октавия 2 fsi за 6 години съм изминал 32 хил. км.Знам че дизеловият иска каране затова и него го отписвам.Предполагам че и обслужването и на двата е горе долу едно и също.За модераторите съжалявам много но не намерих подобна тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи с първият ще имаш усещането, че ще трябва да буташ. Разхода и на двата ще еднакъв даже 2.8FSI при еднакъв стил на каране би бил по-лаком ... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи тоа преди мене трябва да си го скрие отзад, ако твърди, че 200 коня А6-ца не може да се движи съвсем адекватно, особено ако се качваш на нея след Октавия 2 fsi. Естествено 3.0tfsi би бил много по-приятен за каране, а и поддръжката не би трябвало да е много тежка при посочения пробег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко по-спокойно с криенето. Тоя шлеп дето с двама възрастни и малко багаж минава два тона ще е стрела с 2.8fsi 

 

@ton4olino За 4F или 4G иде реч щото 2011 е преходна, последна за 4F и първа за 4G

 

по темата вземай 3.0TFSI това 2.8FSI няма да има продаване след време.

 

Другата опция е 2.0TFSI с 4х4 и автоматик ако иде реч за 4G

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като мотор как е тоз 3 литров бензин?Гледам в карса една бяла в Долни Богоров.Разбрах,че обслужването е около 550 лв без веригата разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...