Jump to content

Ауди А5 3.0 Quattro S Тronic, светва грешка на таблото


Georgi Kolovski

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

Докато карам не всеки път ми светва жълт нагревател на таблото и мига. Колата влиза в безопасен режим и няма мощност. При първото гасене на колата и рестартиране всичко е нормално. Грешката, която ми дава при диагностика, е P0087 или ниско налягане в рейла/горивото. Смених  регулатора на рейла, но имам същия проблем. При шофиране с грешка на таблото всички параметри изглеждат добре. Чрез просто изчистване на грешката при шофиране, проблемът се отстранява и колата отново се движи нормално.
 
Благодя предварително
Редактирано от VBI
Заглавие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Колега, това е проблем с помпата за високо налягане. Задължително трябва да се провери тя първо! Ти си сменил регулатора на рейла , но освен регулатор има и датчик за налягане на рейла! В момента рискуваш ако са стружки да си унищожиш дюзите и цялата горивна система, а после ще ти стане лошо от цената на ремонта.

Редактирано от sers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ниското наляагане е идвало от дюзите. Свалихме помпата, провериха я и нямаше проблеми. Дюзите вместо да връщат 12 кубика гориво са връщали 150-170. Рециклирах дюзите и се проми горивната система за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...